Nude Wear, czyli polska mieszanka wysokiej jakości i unikatowego designu

Nude Wear, czyli polska mieszanka wysokiej jakości i unikatowego designu

Na co dzień noszę ubrania bardzo uniwersalne i ponadczasowe. Z przyjemnością wybieram polskie marki. Lubię, gdy zachwyca mnie nie tylko design, ale także jakość danej rzeczy. Właśnie dlatego w mojej szafie znajdziecie t-shirty Nude Wear.

Minimalistyczne formy, wysoka jakość i przystępne ceny

Nude Wear to marka made in Poland, która specjalizuje się w tworzeniu dość basicowych t-shirtów, tunik oraz bluz. W kolekcjach brandu przeważają klasyczna biel i czerń, nie brak w nich jednak pudrowego różu, delikatnego błękitu, czy mojego ulubionego ostatnio złota. Powiecie pewnie, że takie t-shirty nie są niczym specjalnym. Przecież znajdziemy je w każdej sieciówce. Co więc wyróżnia Nude Wear na tle innych polskich i światowych producentów ubrań? Przede wszystkim wysoka jakość – zaspokajająca potrzeby nawet tych najbardziej wymagających klientów. Do tego wyjątkowe napisy i hasła, z którymi klientki mogą się utożsamić oraz przyciągające uwagę wszystkich wokół grafiki. Na ceny produktów Nude Wear także nie można narzekać. Nie przekraczają one 240 złotych!

Marka doceniona przez influencerki i gwiazdy

Wysoka jakość oraz unikatowe grafiki ozdabiające t-shirty i bluzy Nude Wear zdobywają coraz większą popularność na Instagramie, a także… na czerwonym dywanie! Publicznie wystąpiły w nich między innymi Martyna Wojciechowska, Kasia Sokołowska, Magda Boczarska i Weronika Książkiewicz. Nie tylko gwiazdy, ale również prasa interesuje się polskim brandem. O Nude Wear mogliście przeczytać we wrześniowym wydaniu InStyle, czy w magazynie Hot Moda.

Zainteresowani? Jesteście ciekawi kto jeszcze chętnie nosi ubrania Nude Wear? Jeżeli tak, to koniecznie zajrzyjcie na Instagrama marki i dołączcie do kilkutysięcznego grona jej obserwatorów. Warto!

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *