LUNA MOOD: Wyrafinowana prostota i elegancja

LUNA MOOD: Wyrafinowana prostota i elegancja

Przyznaję, że rzadko piszę o biżuterii. Nie jestem jej największą fanką. Na co dzień noszę jedynie minimalistyczne kolczyki w kształcie tłoczonych pierścieni oraz delikatny łańcuszek z serduszkiem, który ma dla mnie wartość sentymentalną. W szkatułce trzymam zaledwie kilka jubilerskich prezentów od rodziny i znajomych, a podczas zakupów raczej omijam stoiska, czy butiki z biżuterią. Czemu więc zdecydowałam się napisać post o mini brandzie biżuteryjnym, jakim jest LUNA MOOD?

Ta polska marka powstała stosunkowo niedawno, bo w 2017 roku. Szybko jednak zdobyła uznanie na rynku, w świecie mody, a także na Instagramie. Dowodem sukcesu w tym trzecim sektorze jest liczba followersów na profilu @lunamood_jewellery (prawie 7500 osób) oraz ilość publikowanych przez influencerki zdjęć, na których widoczne są produkty brandu. A kim są klientki LUNA MOOD? To kobiety ceniące niebanalne formy oraz elegancję w minimalistycznym wydaniu. Panie szukające biżuterii, która stanie się idealnym uzupełnieniem ich stylizacji – zarówno oficjalnych, jak i tych nieco bardziej sportowych, wybieranych na co dzień.

TO THE MOON AND BACK

Główną inspiracją do tworzenia poszczególnych kolekcji marki od początku jej istnienia jest księżyc (stąd też nazwa brandu). Znajdziemy go między innymi na kolczykach i naszyjnikach. Wśród projektów LUNA MOOD nie brakuje również innych astrologicznych symboli, na przykład gwiazdek, które dominują w najświeższej kolekcji oraz magicznych medalionów. Muszę przyznać, że to właśnie one szczególnie przypadły mi do gustu.

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ

Biżuteria sygnowana logo LUNA MOOD, to przede wszystkim niebanalne, ale drobne formy i delikatne zdobienia. Jednak nawet mimo niepozornych rozmiarów, produkty tej polskiej marki wyróżniają się na tle innych. A to wszystko za sprawą pereł oraz rzucających się w oczy kamieni szlachetnych, które często stanowią główny element tworzonych przez LUNA MOOD wyrobów jubilerskich. Prostota to cecha charakterystyczna, a także siła tej polskiej marki.

Biżuteria LUNA MOOD
źródło: materiały prasowe

 

Biżuteria LUNA MOOD
źródło: materiały prasowe

 

Biżuteria LUNA MOOD
źródło: materiały prasowe

 

Biżuteria LUNA MOOD
źródło: materiały prasowe

 

Biżuteria LUNA MOOD
źródło: materiały prasoweDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *