Jessica Mercedes stworzyła markę Veclaim. i zaskoczyła wszystkich!

Jessica Mercedes stworzyła markę Veclaim. i zaskoczyła wszystkich!

Jessica Mercedes Kirschner działa w sieci od prawie dekady. Obserwuję jej blogowe poczynania niemalże od początku – pamiętam, jak regularnie czytałam posty na Jemerced.com, wpisy na Facebooku, aż w końcu kliknęłam follow na Instagramie. Lubię jej totalnie modowe stylizacje, estetyczne zdjęcia,  perfekcyjnie zaplanowany feed i od dawna deklaruję, że Jessica jest moją ulubioną blogerką.

Największą pasją Jessy jest moda. Jednak zdjęcia stylówek i tworzenie spójnego contentu przestały jej już wystarczać. Zrozumieliśmy to (my – obserwatorzy), gdy ponad rok temu wystartowała ze swoją pierwszą marką modową – Moiess. Stroje kąpielowe projektu Mercedes okazały się prawdziwym hitem, pokochały je trendsetterki z całego świata, a marka rozrosła się do tego stopnia, że nad jej rozwojem pracuje kilkuosobowy team. Jessica osiągnęła sukces, ponieważ pozostała autentyczna i stworzyła coś, czego brakowało na polskim rynku – coś odpowiadającego kobietom chcącym zamaskować drobne mankamenty swojej figury.

Moiess Swimwear był jednak dopiero początkiem biznesowych poczynań Jess. Podczas warsztatów Glamour Brain Lab x Levi’s, które odbyły się w grudniu tego roku, blogerka zdradziła, że już niedługo rusza z kolejnym modowym projektem. Jak zapowiedziała, tak zrobiła – poznajcie markę Veclaim.

Veclaim. – kolejne modowe dziecko Jemerced

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam ubrania z metką Veclaim. pomyślałam, że totalnie wpisują się w styl Jess i w stu procentach pasują do jej modowych preferencji. Znowu udowodniła, że to, co robi jest autentyczne i wiarygodne. Sukienki oraz koszule projektu Mercedes są bardzo proste, minimalistyczne, a także nieszablonowe. Wykonano je z naturalnych, wysokiej jakości materiałów – przede wszystkim lnu, bawełny oraz jedwabiu. Idealnie wpisują się w aktualnie panujące trendy, mają w sobie coś z high fashion, ale pasują do różnych typów sylwetek i… różnych typów osobowości. I to jest wspaniałe!

Kilka zdjęć z pierwszej kampanii Veclaim. znajdziecie poniżej. Wykonał je Marcin Gąska, natomiast za stylizacje odpowiedzialna była Ewelina Gralak. Podoba mi się sposób, w który zestawiła sukienki i koszule z kozakami ozdobionymi zwierzęcymi printami, czy stylowymi kapeluszami. Dodała tym boho-romantycznym projektom pazura. Obejrzyjcie efekty pracy teamu Jessiki Mercedes Kirschner i dajcie znać, co myślicie. Mi najbardziej podoba się prosta sukienka maxi o nazwie Luna oraz mała czarna z bufiastymi rękawami, których ceny nie przekraczają 500 złotych.

źródło: veclaim.com
zdjęcia: Marcin Gąska, modelka: Dagmara Ostaszewska, stylizacja: Ewelina Gralak, włosy: Michał Bielecki, makijaż: Patrycja Dobrzeniecka

 

źródło: veclaim.com
Sukienka Clyde, 449 zł

 

źródło: veclaim.com
Sukienka Leo, 589 zł

 

źródło: veclaim.com Sukienka Luna, 499 zł

 

źródło: veclaim.com Top Vela White, 299 zł

 

źródło: veclaim.com Sukienka Gemini Blue, 569 zł


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *