#InstaStyle: Dagmara Jarzynka

#InstaStyle: Dagmara Jarzynka

Dagmara Jarzynka zachwyciła mnie swoimi stylizacjami, ale również samym profilem na Instagramie. Jest on niezwykle ciepły, spójny i na pewno unikatowy na tle innych kont. Aktualnie, rolę tła do zdjęć Dagi pełnią przepiękne paryskie kamienice, które nadają całości uroku, a także podkreślają szykowny charakter stylizacji influencerki.

Jaki jest jej styl?

Od jakiegoś czasu określam Dagmarę mianem Królowej Minimalizmu. Jej styl to swoista mieszanka klasyki, elegancji, a także prostoty w najlepszym tego słowa znaczeniu. Co znajdziemy w garderobie influencerki? Ubrania przede wszystkim ponadczasowe i uniwersalne, na przykład trencz, damski garnitur, czarny golf, wysokiej jakości białą koszulę i t-shirt w tym samym kolorze. Można powiedzieć, że większość (stylowych, znających się na modzie i trendach) dziewczyn ma te rzeczy w szafie. To prawda, ale nie każda z nich potrafi łączyć je w tak wysmakowany sposób. Minimalizm jest jej siłą, a unikatowe stylówki dowodem na to, że im mniej, tym lepiej.

Ulubiona stylizacja

Muszę przyznać, że pod względem modowych preferencji mamy z Dagmarą wiele wspólnego. Możecie się więc domyślić, jak ciężko było mi wybrać zaledwie jedną stylizację! W końcu padło na look, dzięki któremu odkryłam profil Dagi, a mianowicie na wakacyjne połączenie jeansowych kolarek z totalnie oversize’ową marynarką i najmodniejszymi minionego lata biało-czarnymi butami z odkrytą piętą marki Via Spiga.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dagmara Jarzynka (@dagmarajarzynka)

Dagmarę obserwuje na Instagramie blisko 20 tysięcy osób. Jestem pewna, że część z was należy już do tego grona lub dołączy do niego zaraz po przeczytaniu tego tekstu. Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o stylu Dagi. Napiszcie też, które influencerki są waszą inspiracją! Au revoir!

Przeczytaj także o innych inspirujących mnie blogerkach i influencerkach!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@aphidlondon leather skirt

Post udostępniony przez Dagmara Jarzynka (@dagmarajarzynka)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@reebokclassicpolska

Post udostępniony przez Dagmara Jarzynka (@dagmarajarzynka)Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *